telephone
Twoja lista jest pusta

Jak to działa?

- Znajdź na naszej stronie internetowej najbardziej odpowiednie produkty dla siebie i swoich bliskich
- Dodaj je do swojej listy zakupów
- Gdy masz na liście wszystko, czego potrzebujesz, wydrukuj ją i udaj się do najbliższej apteki, w której możesz dokonać zakupu.
 

Twoja lista zakupów jest pusta. Sprawdź nasze produkty i wybierz najlepsze, które pomogą Ci zachować zdrowie.

Dowiedz się, jaki jest stan Twojego zdrowia
Indeks Zdrowia jest interaktywnym narzędziem stworzonym we współpracy ze specjalistą ds. żywienia klinicznego. Pomożemy Ci odkryć, jak mało potrzebujesz, aby zrobić pierwszy krok w kierunku zdrowego stylu życia. 
Rozpocznij test
 1. Wypełnij test i poznaj
  • Swój Indeks Zdrowia
  • Swój wskaźnik masy ciała (BMI)
  • Ilość płynów, jaką musisz wypijać każdego dnia
  • 5 obszarów, na których musisz się skupić
  • Zalecenia dotyczące pakietu 3 produktów, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie
 2. Zarejestruj się i zdobądź bonus
  • 28-dniowy plan w celu osiągnięcia zdrowszego trybu życia
  • Śledzenie Twoich postępów i poprawa wyników
  • Codziennie dodatkowe wskazówki w celu poprawy stanu zdrowia
Indeks Zdrowia – wyjątkowe narzędzie dla osób pragnących prowadzić zdrowy tryb życia
Współautorka Indeksu Zdrowia, dr Zuzana Kala Grofová, opowiada, jak wyjątkowe jest to narzędzie i w jaki sposób może ono pomóc poprawić naszą kondycję.
 
Pani doktor, co Panią zainteresowało w projekcie Indeks​ Zdrowia i co sprawiło, że zaangażowała się Pani w jego tworzenie? Czy wierzy Pani, że przeprowadzony test online może dać nam istotne wskazówki dotyczące naszego zdrowia?
Indeks Zdrowia to program wspierający zdrowie - program dla zdrowych osób na tyle świadomych, że pragną one  chronić swoje zdrowie. To zaawansowane narzędzie uwzględniające 5 obszarów stylu życia: zrównoważoną dietę, ogólny stan zdrowia, aktywność fizyczną, równowagę psychiczną i zdolność radzenia sobie ze złymi nawykami. Z uwzględnieniem tych pięciu filarów opracowano narzędzie Indeks Zdrowia, który zawiera test online, jak również sposób oceny jego wyników, indywidualny plan miesięczny i inne zalecenia. Drugim powodem, który sprawił, że chciałam przyłączyć się do projektu Indeks Zdrowia jest fakt, że niełatwo znaleźć w Internecie dobrej jakości treści. W przeważającej części są to artykuły na bardzo różnych poziomach, a wszelkie nieprawidłowe informacje mogą się okazać wręcz szkodliwe.
 
Trudno żyje się, stosując diety i ograniczenia. Dlaczego z Indeks Zdrowia ma być inaczej?
Indeks Zdrowia dotyczy gruntownej zmiany trybu życia – ważnymi czynnikami są prostota i niewielkie zmiany, które łatwo wprowadzić. Bardzo ważne są również informacje zwrotne, które można stale uzyskiwać dzięki powtarzaniu testu online. Kluczowymi parametrami sukcesu są ocena postępów i satysfakcja. Nagle człowiek zauważa, że jego jakość życia poprawia się dzięki niewielkim zmianom wprowadzonym w ramach przyjętego planu.
 
W jaki sposób Indeks Zdrowia pomaga troszczyć się o zdrowie i kultywować zdrowe zwyczaje?
Indeks Zdrowia to narzędzie pozytywne, zachęcające. Opiera się na zalecanych praktykach stosowanych nawet w leczeniu klinicznym. Zawiera indywidualny miesięczny plan zgodny z informacjami podanymi na potrzeby testu. Dzięki temu plan jest doskonale dopasowany do każdego indywidualnie. 
 
Czy wykorzystała Pani narzędzie Indeks Zdrowia do przebadania siebie samej i swojej rodziny? I czy przestrzegacie swoich planów IZ?
Ja od wielu lat przestrzegam swojego indywidualnego planu, a Indeks Zdrowia jest  owocem mojego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.
 
Z jakimi złymi praktykami dotyczącymi zdrowia najczęściej się Pani spotyka w praktyce lekarza?
Nazwałabym to brakiem szacunku do siebie samego i swojego ciała. Mamy tylko jedno ciało na całe życie i powinniśmy mu zapewnić zrównoważoną dietę, umiar, aktywność i spokój umysłu.
 
A w stosunku do jakich złych zwyczajów plan jest najskuteczniejszy?
Tych, które naprawdę chcemy zmienić.

Wypełnij test

Rozpocznij test

Wykonanie testu zajmie tylko 10 minut

Po rejestracji otrzymasz więcej wyników i korzyści

Twoje dane są u nas bezpieczne