telephone
Twoja lista jest pusta

Jak to działa?

- Znajdź na naszej stronie internetowej najbardziej odpowiednie produkty dla siebie i swoich bliskich
- Dodaj je do swojej listy zakupów
- Gdy masz na liście wszystko, czego potrzebujesz, wydrukuj ją i udaj się do najbliższej apteki, w której możesz dokonać zakupu.
 

Twoja lista zakupów jest pusta. Sprawdź nasze produkty i wybierz najlepsze, które pomogą Ci zachować zdrowie.

Porady

Poświęć ramionom kwadrans dziennie

Chcesz mieć jędrne ciało i pięknie wyrzeźbione ramiona, jednak siłownia to nie Twoja bajka? Prezentujemy pięć sprytnych sposobów na pięknie umięśnione ręce. Obecne trendy treningowe łączy jedna wspólna cecha. Prostota.

Tematy:
  • ramiona
Czytaj więcej

Oddech to życie – ale czy potrafimy właściwie oddychać?

Otoczenie, w którym przebywamy, często sprawia, że nie oddychamy poprawienie. Prawidłowego oddychania nie jest jednak trudno się nauczyć. Kilka poniższych ćwiczeń oddechowych pomoże Ci szybko odzyskać koncentrację, pozbyć się stresu i przezwyciężyć nałogi.

Tematy:
  • oddech
Czytaj więcej

Wzbogać swój jadłospis o egzogenne kwasy omega-3: 8 szybkich i prostych przepisów z zastosowaniem nasion chia i oleju lnianego

Kwasy tłuszczowe omega-3 to tzw. zdrowy tłuszcz. Nazwa „egzogenne kwasy tłuszczowe” oznacza, że organizm człowieka nie jest w stanie wytworzyć ich samodzielnie – muszą więc być dostarczane wraz z pożywieniem. Doskonałymi roślinnymi źródłami kwasu omega-3 są nasiona chia i olej lniany.

Tematy:
  • chia
  • omega-3
Czytaj więcej

Nori – dzięki nim nie oprzesz się sushi

Nori to jedne z najbardziej znanych wodorostów, nie tylko ze względu na ich smak. Również wartości odżywcze nori nie mają sobie równych. Prezentujemy trzy proste przepisy na sushi z nori w roli głównej – mamy nadzieję, że Was zainspirują. Śmiało, wzbogać swój jadłospis!

Tematy:
  • nori
  • sushi
Czytaj więcej

Najciekawsze treści z naszego magazynu