telephone
Twoja lista jest pusta

Jak to działa?

- Znajdź na naszej stronie internetowej najbardziej odpowiednie produkty dla siebie i swoich bliskich
- Dodaj je do swojej listy zakupów
- Gdy masz na liście wszystko, czego potrzebujesz, wydrukuj ją i udaj się do najbliższej apteki, w której możesz dokonać zakupu.
 

Twoja lista zakupów jest pusta. Sprawdź nasze produkty i wybierz najlepsze, które pomogą Ci zachować zdrowie.

Weź sprawy zdrowia w swoje ręce. WALMARK będzie Twoim wsparciem.

Nasza wizja

WALMARK jest najszybciej rozwijającą się środkowoeuropejską firmą w obszarze opieki zdrowotnej. Koncentrujemy się na innowacyjności, oferując naszym klientom nowe i ulepszone sposoby dbania o zdrowie.

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną

Wykorzystujemy okazje, aby propagować wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Dajemy przykład, dbamy o zdrowy styl życia, ale nie narzucamy nikomu tych wartości.

Każdy może żyć pełnią życia

Każdy może żyć pełnią życia

Jesteśmy przekonani, że każdy może żyć pełnią życia i na każdym jego etapie pozostać aktywnym. Angażujemy się w projekty społeczne i wspieramy setki regionalnych organizacji, które pomagają potrzebującym. Cieszy nas współpraca z partnerami, którzy mają potencjał długoterminowej wystarczalności.

Certyfikaty

Członkostwo w organizacjach 

  • ČASP (Czeskie stowarzyszenie ds. żywności specjalnej) 
  • SVOPL (Stowarzyszenie wytwórców leków sprzedawanych bez recepty) 
  • ADL (Stowarzyszenie dostawców w branży medycznej)
  • ISO 13485 2012

Eksport

Mamy 9 oddziałów w Europie Środkowej, a oprócz tego eksportujemy nasze produkty do 40 innych krajów na całym świecie.


Jakość i produkcja

Aby mieć pewność, że nasze produkty są skuteczne, bezpieczne i najwyższej jakości, wytwarzamy je z zachowaniem restrykcyjnych zasad. Ten zbiór norm określa się mianem dobrej praktyki wytwarzania. 

Wszelkie procesy produkcyjne nadzoruje państwowa instytucja do spraw kontroli leków. Ponadto regularnie poddajemy się audytom przeprowadzanym przez odpowiednie władze państwowe – w Czechach jest to Państwowy instytut kontroli leków (SUKL) i Państwowa inspekcja rolno-spożywcza.

Koncern WALMARK

Zgodnie z art. 79 ustawy nr 90/2012 Coll. o spółkach handlowych, niżej wymienione spółki utworzyły koncern pod kierownictwem spółki WALMARK, a.s., IČ: 00536016, z siedzibą pod adresem: Oldřichovice 44, Třinec, 739 61, Czechy, wpisanej do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez sąd okręgowy w Ostrawie pod oznaczeniem B 2501.