telephone
Twoja lista jest pusta

Jak to działa?

- Znajdź na naszej stronie internetowej najbardziej odpowiednie produkty dla siebie i swoich bliskich
- Dodaj je do swojej listy zakupów
- Gdy masz na liście wszystko, czego potrzebujesz, wydrukuj ją i udaj się do najbliższej apteki, w której możesz dokonać zakupu.
 

Twoja lista zakupów jest pusta. Sprawdź nasze produkty i wybierz najlepsze, które pomogą Ci zachować zdrowie.

Benosen®

Benosen®

Suplement diety

Wysokiej jakości produkt  zawierający naturalnego pochodzenia L-teaninę oraz ekstrakt z szyszek chmielu tradycyjnie stosowany jako środek kojący układ nerwowy oraz wspomagający zasypianie.


  • Relaksacja ciała i umysłu, spokojny sen
  • Połączenie substancji w oparciu o tradycyjne zastosowanie
  • Odpowiedni w okresach bezsenności
  • Zalecany w okresach napięcia i stresu psychicznego
  • Nie uzależnia, bezpieczny przy długotrwałym stosowaniu

Informacje o produkcie

Benosen® to wysokiej jakości produkt zawierający L-teaninę oraz wyciąg chmielu tradycyjnie stosowany jako środek kojący układ nerwowy oraz wspomagający zasypianie.

Ekstrakt z szyszek chmielu:

•  Pomaga zachować zdrowy sen
•  Poprawia jakość snu
•  Pomaga pokonać wewnętrzne napięcie i stres
•  Przyczynia się do odprężenia ciała i umysłu  
•  Uspokaja układ nerwowy  

Benosen® jest szczególnie odpowiedni:

• Do przeciwdziałania niepokojom w okresach bezsenności, zapewnia zdrowy sen
• Dla osób mających trudności z odpoczynkiem, wahaniami nastroju i cierpiących na nadwrażliwość, które powodują zaburzenia snu
• W okresach napięcia psychicznego i sytuacjach stresowych  
• Do pokonania uczucia strachu i smutku  

Kiedy i jak należy stosować Benosen®?  Aby przezwyciężyć trudności ze spaniem, 1-2 tabletki należy popić niewielką ilością płynu, co najmniej pół godziny przed planowanym snem. Sen powinien nastąpić w ciągu godziny, jednak zależy to od indywidualnych predyspozycji. Aby odprężyć całe ciało w ciągu dnia należy stosować 1-2 tabletki rano lub po południu przed posiłkiem. Należy unikać przyjmowania preparatu Benosen® bezpośrednio przed czynnościami wymagającymi zwiększonej uwagi. OSTRZEŻENIE: Preparat nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Substancje zawarte w preparacie wspomagają spanie w naturalny sposób i dlatego nadają się również do długotrwałego stosowania. Długotrwałe przyjmowanie tego ziołowego preparatu nie uzależnia. Nie należy używać preparatu bezpośrednio przed czynnościami wymagającymi zwiększonej uwagi, takimi jak prowadzenie pojazdów mechanicznych. Preparat można stosować przez dłuższy czas, ale w przypadku utrzymywania się zaburzeń snu należy skonsultować się z lekarzem. Z lekarzem należy również skonsultować się w przypadku połączenia Benosen® z innymi preparatami, w szczególności ze środkami nasennymi. 

Skład

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia: 1 tabletka 2 tabletki
Ekstrakt z chmielu (Humulus lupulus) 
standaryzowany na 0,4 % flawonoidów
150,0 mg 300,0 mg
L-teanina 100,0mg 200,0 mg
Składniki:  
substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: węglan wapnia, ekstrakt chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus), L-teanina, otoczka tabletki: stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: talk, triglicerydy średniołańcuchowe, barwniki: dwutlenek tytanu, indygokarmin, karmoizyna; stabilizatory: karboksymetyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca:
dwutlenek krzemu.
 

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 tabletek.
Sposób użycia: tabletkę należy połknąć na ok. pól godziny przed
snem i popić wodą.

Uwaga: nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia; suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy podawać produktu dzieciom poniżej 12. roku życia, kobietom w czasie ciąży i karmienia piersią. Indygokarmin i karmoizyna mogą mieć szkodliwy
wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Opinie o produkcie

Podziel się opinią

MIASTO

Ta usługa dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś/-aś w Walmark lub Health Club, możesz to zrobić w prosty sposób za pośrednictwem niniejszego formularza. Nie zapomnij potwierdzić rejestracji poprzez kliknięcie w link przesłany e-mailem.