telephone
Twoja lista jest pusta

Jak to działa?

- Znajdź na naszej stronie internetowej najbardziej odpowiednie produkty dla siebie i swoich bliskich
- Dodaj je do swojej listy zakupów
- Gdy masz na liście wszystko, czego potrzebujesz, wydrukuj ją i udaj się do najbliższej apteki, w której możesz dokonać zakupu.
 

Twoja lista zakupów jest pusta. Sprawdź nasze produkty i wybierz najlepsze, które pomogą Ci zachować zdrowie.

Omega 3-6-9 COMPLEX

Omega 3-6-9 COMPLEX

Suplement diety

Wysokiej jakości formuła zapewniająca wszystkie korzyści z kwasów Omega-3, Omega-6 i Omega-9 w jednej kapsułce. Produkt odpowiedni dla wszystkich osób, które chcą aktywnie dbać o zdrowie swojego serca.


 • Bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9
 • Uzyskany wyłącznie z zasobów naturalnych – oleju rybnego, lnianego i ogórecznika
 • Kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca 
 • Omega-6 ALA pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi 
 • Małe kapsułki łatwe do połknięcia

Informacje o produkcie

Preparat Omega 3-6-9 COMPLEX zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe otrzymane z oleju rybnego, siemienia lnianego i ogórecznika. Te nienasycone kwasy tłuszczowe są nieodłączną częścią zdrowej diety i spełniają niezastąpioną rolę w dbaniu o zdrowy styl życia. W diecie istotne jest zachowanie równowagi pomiędzy kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6.

Olej rybny zawiera wysokie ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 – kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA).  Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA spełniają ważną rolę w utrzymaniu zdrowia serca przyczyniając się do jego prawidłowego funkcjonowania. Ponadto, kwas DHA pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie mózgu i właściwe widzenie. W dzisiejszych czasach zmniejsza się spożycie ryb, a zwłaszcza spożycie tłustych ryb, takich jak sardynki, anchois, makrela i łosoś, które są bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, DHA i EPA. Powinniśmy spożywać 2-3 porcje ryb tygodniowo, aby wypełnić odpowiednie zapotrzebowanie naszego organizmu na kwasy Omega 3. Nie ma zestawu zalecanej standardowej dawki tłuszczów Omega 3, ale niektóre organizacje medyczne podają dzienną dawkę od 250 do 500 mg EPA i DHA jako zalecaną dla zdrowych osób dorosłych.  

Olej lniany pochodzi z nasion lnu (Linum usitatissimum).  Zawiera kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, które są potrzebne organizmowi ludzkiemu. Kwas linolowy należy do grupy wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-6, a kwas alfa-linolenowy (ALA) należy do grupy wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Omega 6 ALA pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.   

Olej z ogórecznika pochodzi z nasion Borago officinalis. Zawiera mieszaninę kwasów Omega-9 (kwasu oleinowego) i kwasów Omega-6 (kwas linolowy i kwas gamma-linolenowy). Olej z nasion ogórecznika zawiera jedną z najwyższych ilości kwasu gamma-linolenowego spośród wszystkich olei z nasion.  

Omega 3-6-9 COMPLEX jest odpowiedni dla:
 • Wszystkich osób, które chcą aktywnie dbać o zdrowie swojego serca
 • Wszystkich osób z obciążeniami genetycznymi  
 • Wszystkich osób z jednym lub więcej czynnikami ryzyka:  
  • Brakiem aktywności fizycznej  
  • Stresem  
  • Paleniem  
  • Otyłością lub nadwagą  
  • Niespożywaniem (lub niskim spożyciem) ryb morskich    

Skład

Zalecana dzienna porcja zawiera: 1 kapsułka
Olej z ryb
Omega-3-nienasycone kwasy tłuszczowe:
18% EPA
12% DHA
166,7 mg

30,0 mg
20,0 mg
Olej lniany
min. 35% ALA
166,7 mg
58,3 mg
Olej z ogórecznika
zaw. 20% GLA
166,7 mg
33,3 mg

Składniki: olej z ryb, olej lniany, olej z ogórecznika, substancja glazurująca:
żelatyna, substancja wiążąca: glicerol, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli,
olej sojowy.
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka.
Najlepiej w trakcie posiłku lub po nim. Popić wodą.

Opinie o produkcie

Podziel się opinią

MIASTO

Ta usługa dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś/-aś w Walmark lub Health Club, możesz to zrobić w prosty sposób za pośrednictwem niniejszego formularza. Nie zapomnij potwierdzić rejestracji poprzez kliknięcie w link przesłany e-mailem.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są istotne